Konkurs literacki

W związku z przypadającą w roku bieżącym 200. rocznicą zakupu majątku, na terenie dzisiejszej dzielnicy, przez Juliana Ursyna Niemcewicza i jego urodzinami 16.02.1758 roku, Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy zaprasza do udziału w konkursie literackim „Opowieść niesamowita”. 

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich. Mogą w nim wziąć udział „teamy” pisarskie, złożone z grupy przyjaciół czy członków rodziny. Zadaniem konkursowym jest napisanie opowiadania.

Punktem wyjścia wszystkich konkursowych opowiadań jest wspólny, zaproponowany przez organizatora wstęp, którego akcja rozpoczyna się w 1828 roku, a  kończy… kto to wie ?

Jest o co walczyć, bo za pierwsze trzy miejsca w konkursie Biblioteka przewidziała nagrody w kwotach:

I – 1.000 zł

II –  500 zł 

III – 250 zł

Dodatkowo! Będą wyróżnienia w postaci pakietu gadżetów i publikacji opowiadania w formie audiobooka.

Prace konkursowe należy wysyłać drogą mailową na adres konkurs@ursynoteka.pl  do 16 maja 2022 roku. Więcej szczegółów i regulamin na stronie www.ursynoteka.pl

Użyjcie swojej wyobraźni i stwórzcie dla naszych bohaterów przygodę. Przenieście ich w świat przeszłości, przyszłości albo do świata równoległego. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Powodzenia!

Skip to contentKontakt mailowy Kontakt Facebook Kontakt YouTube Kontakt instagram

URSYNOTEKA (C) 2018 | Polityka prywatności