Czytniki do wypożyczenia

Do Ursynoteki trafiły czytniki renomowanej marki Amazon Kindle Oasis do wypożyczenia przez naszych czytelników z Ukrainy.

Pojawienie się czytników jest rezultatem współpracy biblioteki, firmy Legimi oraz Fundacji Powszechnego Czytania realizującej projekt „Książka chroni” mający na celu pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zaangażowało się w niego wiele osób i firm w Polsce i na świecie. Nie zawiedli też wydawcy z Ukrainy, którzy pospieszyli z przekazaniem książek dla uchodźców w Polsce.

Zarówno aktywni, jak i potencjalni czytelnicy biblioteki, którzy przyjechali do naszego kraju po agresji rosyjskiej, dzięki darowiźnie Fundacji będą mogli skorzystać ze zbioru ponad 1200 ebooków i audiobooków w języku ukraińskim dostępnych w abonamencie bibliotecznym Legimi w naszej placówce – kryminałów, romansów, literatury obyczajowej, reportaży, biografii oraz książek dla dzieci i młodzieży. Katalog Legimi to także ponad 160.000 pozycji, przede wszystkim w języku polskim, dostępnych w naszej ofercie.

By wypożyczyć czytnik wraz z kodem dającym dostęp na 30 dni do katalogu Legimi, należy zgłosić się do Wypożyczalni Zbiorów Obcojęzycznych Nr 131 przy ul. Dembowskiego 12. Zasady wypożyczenia czytników znajdą Państwo na naszej stronie ursynoteka.pl

Czytniki do wypożyczenia
Skip to contentKontakt mailowy Kontakt Facebook Kontakt YouTube Kontakt instagram

URSYNOTEKA (C) 2018 | Polityka prywatności