Michał Sołtan

W ramach Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek zapraszamy na koncert Michała Sołtana „Solo Act”.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1502165496633363

Wstęp wolny.

Zasady organizacji imprez w czasie epidemii znajdują się na stronie głównej Ursynoteki: https://ursynoteka.pl/

10.10 sobota, godz. 17:00

Wypożyczalnia Nr 34

6 Sierpnia 23

22 899 18 83

Michał Sołtan

Tworzy i gra od dziecka. Ostatnio zdobył ogromną popularność krótkimi balkonowymi występami ku pokrzepieniu serc. Usłyszymy piosenki z własnego repertuaru artysty, takie jak: „Origami Blues”, „Kitchen Sink” czy „Najlepiej”. Wykona również piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Billa Withers’a i innych.

Wokalista, gitarzysta, performer i producent. Absolwent Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. W 2015 roku zdobywca ,,4 x TAK” w 9 edycji programu telewizyjnego ,,Must Be The Music. Tylko Muzyka”, lider zespołu Imagination Quartet, z którym grał koncerty na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce.

Finalista koncertu “Debiuty” podczas 55 KFPP w Opolu. Wydał debiutancką płytę pt. „MaloGranie”, wśród gości znaleźli się m.in. Dante Luciani, puzonista od Franka Sinatry. W programie „Mam Talent” skomponował i wykonał z zespołem własny utwór pod występ półfinałowy duetu tancerzy Tap Bros. Gościł i występował m.in. w programach takich jak „Onet Rano”, „Pytanie na Śniadanie”, „Halo Polonia”, „Mamma Mia”. Jest zaangażowany w

projekty charytatywne przeciw FASD, fundację pomocy Goldenom Aurea.

Obecnie pracuje nad nowymi singlami, m.in. z Christopherem Li’nardem Jacksonem, wybitnym basistą z Nowego Jorku oraz rozwija swoje wydawnictwo Soltan Art Group. Najnowszy singiel “Origami Blues” znalazł się m.in. na Liście Przebojów Trójki. W czasie kwarantanny pobił rekord krótkich występów balkonowych, czyli ponad 60 dni wychodził bez przerwy na balkon, by umilić własnymi i nie tylko piosenkami czas sąsiadom. To

co się zadziało w internecie, w social mediach jest dla Michała, jego narzeczonej Magdaleny i Żółtego Psa Brunona czymś niezwykłym.

Data

10 Paź 2020

Godziny

5:00 pm - 8:00 pm
Kategorie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to contentKontakt mailowy Kontakt Facebook Kontakt YouTube Kontakt instagram

URSYNOTEKA (C) 2018 | Polityka prywatności