Wolny Uniwersytet Ursynowa

Wolny Uniwersytet Ursynowa – czas start! Po pandemicznej przerwie powraca Wolny Uniwersytet Ursynowa. W roku akademickim 2023/2024 organizatorem WUU jest Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza, a współorganizatorem Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, w siedzibie którego będą odbywał się wykłady i spotkania. Uroczysta inauguracja Wolnego Uniwersytetu Ursynowa odbyła się w piątek, 6 października, w ramach Tygodnia Seniora na Ursynowie. Wydarzenie uświetnił wykład psycholog Mai Pisarek oraz spektakl komiczny Ireneusza Krosnego

Jak zostać słuchaczem WUU? Trzeba zapoznać się i zaakceptować regulamin WUU, a następnie wypełnić deklarację udziału w zajęciach. Liczba miejsc jest ograniczona – przygotowaliśmy 300 indeksów. Regulamin i deklaracja dostępna jest we wszystkich placówkach bibliotecznych Ursynoteki, w godzinach funkcjonowania bibliotek. Wykaz placówek. (aktywny link)

Semestr I rozpocznie się 26 listopada 2023 r. Zakończenie semestru II odbędzie się 9 czerwca 2024 r. Terminy zjazdów: 26 listopada, 17 grudnia, 14 stycznia, 25 lutego, 10 marca, 21 kwietnia, 12 maja, 9 czerwca.

REGULAMIN

Wolny Uniwersytet Ursynowa
Skip to contentKontakt mailowy Kontakt Facebook Kontakt YouTube Kontakt instagram

URSYNOTEKA (C) 2018 | Polityka prywatności