W drodze na najwyższe szczyty Afryki

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze poświęcone książce ”W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Gościem będzie jej autor, podróżnik Robert Gondek.

Wstęp wolny.

05.04 piątek, godz. 19:00

Wypożyczalnia Nr 139

KEN 21 22 446 21 65

Robert Gondek najchętniej podróżuje po Afryce. Odwiedził 20 afrykańskich krajów. O pięciu z nich opowie podczas pokazu. Będzie to opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Na Mount Meru poczekamy na wschód słońca z widokiem na najwyższy szczyt Afryki. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi. Zobaczymy jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków. Odwiedzimy masajskie wioski w Tanzanii i Tamburyniarzy z Burundi. Przy klimatycznej afrykańskiej muzyce zrelaksujemy się na rajskim Zanzibarze.

A na koniec zasmakujemy prawdziwych afrykańskich przysmaków….

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.

Robert Gondek:

Podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 20 afrykańskich państw.Za konsekwentną realizację projektu “W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu.Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: “W drodze na najwyższe szczyty Afryki”.

Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili. Strony internetowe autora pokazu:

W drodze na najwyższe szczyty Afryki

https://facebook.com/SzczytyAfryki

https://instagram.com/SzczytyAfryki

Data

05 Kwi 2019

Godziny

7:00 pm - 8:00 pm

Etykiety

Dorośli Etykieta
Kategorie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content







Kontakt mailowy Kontakt Facebook Kontakt YouTube Kontakt instagram

URSYNOTEKA (C) 2018 | Polityka prywatności